ANASAYFA » I_K_

İ.K.

İşe Alımlar Hakkında


Bayrak Taban İnsan Kaynakları olarak işe alım sürecimizde mülakat, ölçme & değerlendirme metodları ve referans kontrol yöntemleri kullanılmaktadır.

İşe Alım birimine personel talebinin iletilmesinin ardından, gerek veritabanından gerekse ilan aracılığı ile ulaşılan özgeçmişler değerlendirilip, genel niteliklere uygun olan adaylarla mülakat gerçekleştirilmektedir. Mülakat sırasında kurum değerlerine uygunluk, bilgi, beceri ve genel nitelikler açısından yeterli bulunan adaylar, pozisyonların niteliğine göre ölçme ve değerlendirme araçları ile test edilmektedir.

Olumlu bulunan adayları, ilgili pozisyonun yöneticileri ile tanıştırılıp ve referans kontrolü tamamlandıktan sonra, belirlenen nihai adaya yüzyüze iş teklifi gerçekleştirilmektedir. Adaya yerleştirme süreci ile ilgili bilgi verip, evraklarını teslim etme ve işe başlama aşamasında da destek verilmektedir.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Başvuracağınız Pozisyon *
T.C. Kimlik No *
Ad Soyad *
Doğum Tarihi *
Adres *
Telefon *
GSM *
E-posta
Medeni Haliniz
Evli
Bekar
Boşanmış
Ehliyet
Var A Sınıfı
Var B Sınıfı
Var İkiside
Yok
Askerlik
-
Tecilli
Yaptım
Yapmadım
Muaf
En Son Mezun Olduğunuz Okul?
Mezuniyet Yılı
Yabancı Diller
İngilizce
Arapça
Rusça
Daha Önce Çalıştığınız Yerler? *
Son Çalıştığınız Yerden Neden Ayrıldınız? *
Talep Ettiğiniz Net Ücret Nedir? *
Ne Zaman Çalışmaya Başlayabilirsiniz? *
Referanslar

Güvenlik Kodu:
CAPTCHA